| Ghyslain a întrebat:

Stie cineva vreun curs sau macar un profesor de saxofon in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| Christian_4155 a răspuns:

Iti propun sa cauti mult pe Google pentru ca din cate observi aici lumea nu intra pentru muzica propriu zisa (gen sa stie niste acorduri, sa intrebe chestii legate de muzica etc.) ci mai mult intreaba de unde pot face rost de nu stiu ce piesa a lu' nu stiu cui happy. Mult succes cu Saxu', un instrument foarte frumos! Buna alegere! big grin

| florinalbu23 a răspuns:

Daca mai ai nevoie de profesor de saxofon putem lua legatura. Florin Albu 0728 009 049