| anonim_4396 a întrebat:

stiti cum sa ma inregistrez pe youtube?

5 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Da happy
Dai click sus in stanga pe "Create Account", apoi completezi spatiile cu username-ul, location, etc. si dupa ce ai terminat dai "I accept".
Acum completezi din nou spatiile cu "Your current e-mail address" si celelalte si dai "Create New Account and Finish".winking
Acum iti apare o pagina cu "Verify your account", unde trebuie sa alegi tara in care locuiesti si sa scrii numarul tau de telefon cu +40... si restul numarului tau. Dai "Send verification code to my mobil phone".
O sa primesti un sms de la youtube cu codul acela si il introduci in spatiul din pagina.
Cam multa polologheala, dar asta e happy
Mult succes!

| Fallen Angel a răspuns:

Dupa comentariile date de useri scrie "would you like to comment? Joinn youtube for free account or sign in if you are already a member" Dai pe join youtube si completezi tot ce iti cere dupa care dai I ACCEPT. Asta e tot. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu