| loLipopS a întrebat:

Stiti cumva care este adresa de mess a lui Iulian Selea? dar cea adevarata. plzz fundita love struck love struck

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Nu,nu ştie nimeni.Nu mai căuta.Cauţi în zadar.Singurele metode sunt să îl cauţi face Facebook, Hi5 etc. şi să îl întrebi direct acolo.

| Etelca a răspuns:

Hey buna! Cred ca este cam tarziu sa iti raspund acum in septembrie,in fine! Eu il cunosc pe Iulian Selea in persoana,mergea la scoala mea,e in cartierul meu si suntem din pitesti amandoi,nu stiu care e id-ul lui,dar mai bine nu ai vorbi cu necunoscuti, fie ei si celebrii!
Pa, pa!