| deutza_5781 a întrebat:

Buna stiu ca suna cam prostesc dar stiti vreo mel in care sa aiba incluse si versuri de genu "dupa atatia ani de zile eu nu te-am putut uita" sau..."sti ca te-am iubitit si nu te pot uita tu esti si vei fi o parte din inima mea" "mi-ai facut atatea dar eu nu te-am uitat prin tot ce am trecut eu am indurat " and...:d"ma certam cu tine doar ca sa te simt aproape" deci tin mortis sa aiba macar cateva din versurile asteabig grin pls rap de preferat dar puteti sa imi dai si usoara si alte genuri de muzica sa aiba versuri asemanatoare astea sunt scoase de la mine din caplaughing dar sa fie macar asemanatoare si aaa fara manele plssss dau fundabig grintongue:*

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu e prostesc e super:X si eu cautam ceva d genu. bine nu e exact asa"sti ca te-am iubitit si nu te pot uita tu esti si vei fi o parte din inima mea"

dar uite mel asta e superbabig grin -Blondy-te-am iubit

funidtsa? o sa mai caut. I promisetongue

| deutza_5781 explică:

Merci mult esti o scumpa dar... e super mel dar o stiu vreau ceva mai asa nu stiu cum sa zicbig grin mai nout nu neaparat nou dar stiti voi:d ceilalti nu stiti nimic lool ce ma ajutatilaughingcrying