| DuzziDi a întrebat:

Sunt fane sau fani Noni Ene pe aici? happy

Răspuns Câştigător
| CosminKidd a răspuns:

Da eu sunt smug :X

11 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Justin Bieber de Romania.

| BuburuzZzu` a răspuns:

Da eu love struck

| sweetlollypop a răspuns:

Dapppp

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Daa... imi place cum canta dar nu sa fiu innebunita dupa el. ai ceva melodii? daca da trimite-mi-le pe moldovanmiruna@yahoo.com iti dau fundita daca imi trimiti

| kanajambe a răspuns:

Ti-ai facut cont pe TPU sa ne pui intrebarea asta?
Da sunt, e un baiat frumos si pe orice site oficial cred ca gasesti cel putin un fan tongue

| Alexandra_2209 a răspuns:

Doamne... a facut si el o mel pentru Disney( daca de ala vb :-))) si gata au venit fanele rolling on the floor Nu pot spune ca el canta urat... dar totusi :-)) ma rog

| aylyn_2380 a răspuns:

Da.sunt.:-p

| pisicuts a răspuns:

Mai noni e bunaciunelove struck
imi place cum arata chiar s-a schimbat multhappy

| Gaby_5114 a răspuns:

Hai mă nu vă mai luaţi de el dap sunt fană

| DuzziDi explică:

@ Alexandra. da, despre el este vorba.nu e neaparat asa.eu nu sunt fana. tin legatura cu el de 3 luni.de mica imi place cum canta!
@Kenny.crezi tu ca e just de Romania?

| 13031998 a răspuns:

@popixel ai dreptate.arata foarte bine si s-a schimbat mult.si eu sunt sa zicem,, fana,,.imi place cum arata si cum canta, mai ales ca este un tip destul de dezghetat si fara fite((stiu ce spun pentru ca il cunosc)) DAR nu il idolatrizez cum fac unii/unele rolling on the floor