| PaisonPink a întrebat:

Buna sunt in clasa a 5-a si doamna diriginata ne-a zis sa facem activitati in echipa... Eu si echipa mea neam decis sa ne facem o trupa... Diriginta nu vrea sa ne ajute dar daca se gaseste cineva sa ma ajute si pe mie ii voi fi recunoscatoare Deci tot ce vreau sa fac este su aflu cum se formeaza o trupa? Noi vrem sa facem o noua A. S. I. A. dar imi trebuie miscari de dans spontane... Deci daca ma puteti ajuta va astept kisskisskiss

Răspuns Câştigător
| DeMentaa a răspuns:

Nu A. S. I. A e naspa faceti si voi numele Crazy Kids sau Lolipop sau CAndy sau multe altele cat despre miscari scrie pe youtube miley cyrus- zig zag dance e super daca il inevti.
eu sunt majoreta
+++++++++

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miscari de dans spontane? 220 sau 380.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

descurcate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca sa faci o trupa trebuie in primul si in primul rand sa ma pupi in cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt clasa a 5 a si tias recomanda miscarile lui miley cyrus zig zag! pup succes

| dyvoid a răspuns:

Dativa Foc!