| Pucca_4961 a întrebat:

Sunt noua pe aici si as vrea sa va pun o intrebare:ce parere aveti despre cantaretii Lil' Wayne si Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Lil' Wayne e cu adevarat un cantaret bun. Mi-a placut melodia lollipop demuuult dar acum nu mai ascult.deci nu sunt fan straight face. Off iar Justin Bieber rolling eyes. un rasfata de de 16 ani ce seamana de 12 care cerseste masini de la usher si nu mai stiu cine si se lalaie in aceea "muzica"a lui. oh go on

14 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Despre justin biberon ala nu comentez

insa de Lil'Wayne http://www.youtube.com/watch?v=ErCAOMi5EGM super om:X

| maiu a răspuns:

Nu sunt fan deci se intelege de la sine. Dar imi place avril lavigne:X

| Petronela a răspuns:

Buna! Pe Justin Bieber il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu lil' waine nu canta chiar asa de bine nu-mi place dar Justin Bieber e cel mai tare uuuu

| pitikaaaa a răspuns:

Pe JB il urasc:-& adic nu-l inghidlaughing
iar pe Lik`Wayne il iubesc:X
are o voce de milioane:X

Apache
| Apache a răspuns:

Lil Wayne, ce sa zic nu sunt fan dar nu am nimic cu el, cred ca face muzica buna!
Bieber= un rasfatat de 16 ani, putin retardat.dovada http://www.youtube.com/watch?v=UUNsg-h9CkI, mereu distrat, fara cine stie ce voce, care canta despre gagici de la 14 ani ...nu il suport si nu suport sa vad comenturi de genu,, e cel mai bun, il iubesc XD

| RoxAnana a răspuns:

Justin e super in schimb ea... oribila:-&

| Insanity a răspuns:

Lil' Wayne. destul de tare. un om despre care as putea zice ca este un star adevarat
Justin ala.nu am cuvinte sa spun cat de naspa e

| Alee_6805 a răspuns:

Nu sunt fan nici Justin, nici Lil. Dar despre justin pot spune ca are unpic de talent

| CristinaCristi a răspuns:

Sunt super rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tari mai ales justin bieber vocea zambetul totullllllllllll

| 123Mee a răspuns:

Despre Justin.no comment adica.big grin

e ceel mai dragut baiat din loomeee

il iubeskk.; x; x
e ceel mai dr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lil' Wayne injura si nu-mi place deloc de el.

Cat despre Justin, e foarte dragut, are voce si nu se scalambaie cum fac altii ca Lil' Wayne.

| Andrelutssa a răspuns:

Justin e super
dar de alalalt nici nu am auzit

| MissCarterM a răspuns:

Lil wayne doAR 4 cuvinte:the best rapper alive