| anonim_4396 a întrebat:

sunt talentata si mi-ar place sa ma inscriu la Eurovision junior de anul acesta dar nu stiu cum.Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| angelo_8500 a răspuns:

Du-te la palatul copiilor inscriete la un curs, este gratis! Si spune-i cu tot sufletul tau ca vrei sa te inscrii.Vezi ca trebuie sa ai o melodie buna daca vrei sa participi la Eurovision Junior.Imi dai funda?

| Diana7383 a răspuns:

Au inceput inscrierile deja?
te rog raspunde-mi

| ioana123 a răspuns:

Pai...trebuie sa ai voce si sa ai o melodie buna. Dar nu stiu de unde trebuie sa te inscrii.