| darkgreeneyes a întrebat:

Buna sunt tot eu cine poate sa imi recomande niste rapperi ascultati in general de cei care sunt rapperi cum ar veni si daca poate sa imi zica cineva cum se numeste dansul ala doar din picioare si daca puteti sa imi lasati niste videouri d unde sa il invat si eu mrs mult.

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Am foarte multi rapperi pe care ii ascult.Iar dansul din picioare se numeste C-Walk si il practic si eu. Daca esti din Bucuresti, te pot invata happy

13 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Nimeni Altu', Cedry2k, Dragonu, Aforic, Chimie, Deliric etc happy Iar de afara Immortal Technique, Eyedea, Dead Prez, Nas. Si se scrie Rap

| mrman a răspuns:

Raperi huh pai eu ascult Parazitii, Spike, Eminem(foarte mult)Vescan... daca esti rapper-ita ft bine pentru tine macar nu asculti manele(jos cu ele) laughing)

| DNSK a răspuns:

Guess who si puyalaughing lasa-te de rap k nu-i de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danseaza rapperii la Dragoste si sex?

| Kosmin19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se referea la cwalk happy

| MonsterEnergy a răspuns:

Dansul se numeste CWalk sau CripWalk.Nimeni Altu' si C.I.A au beat-uri bune pentru cwalk.Artisti din afara,***.Nu prea le au cu beaturile.

| DamnedShadow a răspuns:

La partea cu dansul nu stiu... dar stiu destui rapperi. Eminem, DMX, Tupac Shakur, Obie Trice, Dr. Dre, Proof, Snoop Dogg, Nas, Kurupt... etc. Peace! happy

| raduthebest a răspuns:

Uite:
eminem
tupac
eazy-e
dr dre
50 cent
fort minor
limp bizkit

| cipryany a răspuns:

Rapperi de pe afara nu prea ascult dar romanesti iti recomand : tudor sisu, specii(dragonu si chimie ambii geniali), cedry2k, pacha man, doc, cia, tranda, junky, cabron, haarp cord, raku...in principiu poti cauta pe google diferite bloguri cu si despre muzica hip hop si acolo gasesti destui artisiti.

| darkgreeneyes explică:

Mai ai fi impresionat daca ai ajunge sa ma cunosti ca rappul ma reprezinta dar sunt mai putin nestiutoare si mi-ar placea sa stiu si eu mai multe detalii si aprop guess who respect dar puya lasa d dorit dar marog mrs oricum ca tiau inghetat degetelele scriind raspunsul respectiv

| darkgreeneyes explică:

Eu mi-am cerut scuze pentru categorie de la inceput imi cer scuze daca ofensez dar este cea mai vizitata categorie

| darkgreeneyes explică:

Multumesc pentru raspunsuri tuturor

| Zapacitul a răspuns:

Rapperi sunt foarte multi!
Doc, Dragonu AK47, Cedry2k, Guess who mai putin s-a dat pe comerciale e naspa, Carbon, CTC, Parazitii, Veritasaga, CIA, Haarp Cord, Pacha Man mai are niste melodii calumea Gheto Dacii, mai sunt codu penal dar nu cine stie ce... Oricum cei mai buni dupa parerea mea, mai ales la freestyle DOC si Dragonu AK47(RESPECT)! Oricum asculti ce-ti place! PACE!