| kittyshor a întrebat:

Buna tinerilor big grin. mie imi place ca telefonul sa-mi sune pe diferite piese, depinde de persoana care ma apeleaza...ma intrebam ce piese romanesti cu versuri misto stiti care as putea sa le tai si sa le pun ringtone pentru iubitul meu happy cea mai potrivita piesa ia fundita big grin

4 răspunsuri:
| soranaaa a răspuns:

Buna,,imi poti spune te rog cum tai melodiile?

| kittyshor explică (pentru soranaaa):

Pe net sunt tot felul de programe.n-am taiat de mult.pentru ca de obicei scot de pe zedge.net.dar acum vreau altceva.da scrie in google create ringtone si o sa-ti dea o gramada de site-uri

| soranaaa a răspuns (pentru kittyshor):

Multumesc oricum am gasit:*:*

| KeshaTikTok a răspuns:

Blaxy Girls-Mr & Mrs President, Andre-Noapte de vis, Bambi-Doi ochi caprui, ( Blaxy Girls au mai multe melodii, de asemenea si Bambi si Andre, cautale ). Eu atatea stiu, romanesti, pentru ca eu ascult melodii americane.