| Atog3n a întrebat:

Bună! Tocmai ce mi-am luat doua bilete earlybird la beach please. Pe bilete nu scrie numele. Cum se procedează în momentul in care ma duc sa-mi iau brățară?

1 răspuns:
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Pai cand ai cumparat biletele ai trecut datele personale acolo, iar cand transformi biletul in bratara, iti cere buletinul. Biletul nu se poate transmite altcuiva, iti vor da bratara doar daca cel cu biletul prezinta buletinul si datele coincid.