| Lalaland11 a întrebat:

Tocmai vreau sa ma apuc de un CD, dar am nevoie de foarte multe melodii. Ce imi recomandati? Imi plac foarte mult remixurile la cantece cunoscute, muzica pop, dance, urban happy

1 răspuns:
| floryynnel a răspuns:

Si eu la fel, cate min are cd-ul? al meu 80, si pun 22-23 mel pe el, imi ocupa cam 150-200 mega:LMFAO - partid stâncă imn, dusuri şampanie; lukone ft demoga - allemasse; ghici cine ft demoga - tot Mai Sus; Weezer - situatie perfecta; Nick Kamarera & Mike Diamondz - Thailanda; acoperi proiect - spune la revedere, scooter - suntem cea mai mare, lipite pe reluarea, sunetul de mai sus parul meu; Play & Win - ya bb, cu încetinitorul, Claudia Pavel - din iubire; gât - dragostea este muzica; suedeză mafia casa - a salva lumea, una; skrillex - Rock n vot, infricosator monştri şi sprites frumos; daryela - INMA; mishelle ft Randi - numai tu, Limp Bizkit - aur Cobra; Ellie alb - dragoste din nou; tinie timpah - wonderman; Taio Cruz - spune lumea; Deepside Deejays - să nu fie niciodată singur; Don Omar - Danca kuduro; Tarkan - Kiss Kiss, ia că - dragostea, Kidz, Katy Perry - noapte fridat trecută, de focuri de artificii; Selena Gomez - Te iubesc ca un cântec de dragoste, care spune; Madcon - ciudat ca mine; Mims - acesta este motivul pentru i "Nu m; vot adâncime - vremurile bune, Elena Paparizou - copii s-a terminat, mă iubeşti nebun; David Guetta - în cazul în care fetele de la; Joe Jonas - a se vedea nu mai mult; răsărit inc ft Liviu Guta - în continuare acelaşi lucru; brandy - chiar aici; Eminem - spaţiu legat; rubin ft pat farrel - si urmeze visurile tale; Anya - vocea ta; Juanes - mă enamora, la camisa negra; Timbaland - Morning After Dark, ne cerem scuze, ţipă, promiscuos; Bere Gratis - UNU MAI, cu vecinii de La bloc; Valahia - banane, la mare la soare; Andra - baietii si Fetele; Alexandra Stan - Lollipop, mr saxobeat, pentru a primi înapoi; bazzoffi, cornetta, ferrantini, Rossi, Sgreccia - ora din viata noastra; jimmy dub-sunglases, monday; skillet-hero, mosnters, wispers in the dark, awake and alive; deepside deejays ft. grasu xxl ft. alex- around the world