| superpissy40 a întrebat:

Acum cateva zile am ascultat o melodie la Kiss FM in care canta o fata(melodia este putin trista), iar singurul vers pe care le-am retinut este: " hurry up now".Am cautat peste tot, si pe site-ul lor oficial si tot nu am gasit melodia, iar dupa ce s-a terminat melodia, fata de la radio spunea ca este o melodie de despartire.Ce melodie e? Funda :3

2 răspunsuri:
| 21Ratio a răspuns:

Don't let me down de la The Chainsmokers

| IsabelaElena1 a răspuns:

Eu stiu o melodie trista dar nu stiu daca contine hurry up dar daca nu e aia de care spui sper sa iti placa aceasta https://www.youtube.com/watch?v=60ItHLz5WEA