| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU` acum cateva zile am auzit o melodie super... am cautat`o peste tot dar nu stiu sigur ce nume are.sad. tot ce stiu e ca pe la inceput canta un barbat apoi o voce feminina."You makes me feel like...cam asa si are pootzin remix va rog mult help!puppy dog eyes funda

3 răspunsuri:
| mihai9090 a răspuns:

Acesta e cintecul care il catai happyacum pliz funda

| alexutz_4896 a răspuns (pentru mihai9090):

Nu e asta...era vb ca nu e asta titlu era doar o secventza din cantechappy...si mai precis continea everything you makes me fell like cam asahappy funda care o gaseste>:d

| alexutz_4896 a răspuns:

Nu e asta... era vb ca nu e asta titlu melodiei.si era ceva cu everything you makes me fell like. cam asa happy