| xallesdx a întrebat:

Ador muzica rock de cand eram mica, nu am ascultat mereu, frecvent pana acum rock deoarece am vrut sa explorez frumusetea si celorlalte genuri muzicale gen : Dubstep,Drum&Bass,etc.Cei care asculta genurile acestea de muzica,va rog,lasati un id,skype,orice...M-am saturat sa traiesc intr-o tara ca asta plina de manelisti,toti de la mine din clasa asculta manele, cu exceptia mea si a 3 fete. Vreau sa am cu cine vorbi despre muzica cu adevarat ADEVARATA happy.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Salut, si eu ascult mult Dubstep, Nighcore, Speedstep, Trapstep si altele, daca imi dai id-ul tau de skype am putea vorbi big grin

| All3x4You a răspuns:

Heihappy mi-ar face placere sa vorbim skype/mess: all3x_yonutz