| xDepression a întrebat:

Buna TPU am auzit pe site-uri ca Andrew Dennis Biersack (Andy Biersack/ Sixx) ar fi ATEU, insa cred ca e SATANIST sau AntiChrist. » Care este adevarul despre el? « Apropo exista niste reviste sau macar articole in reviste despre ei sau macar o revista cu articole rock? » Funda «

Răspuns Câştigător
| ComeAsYouAre a răspuns:

E ateu. NU e Satanist. uita-te pe youtube. sunt o groaza de clipuri si interviuri. fa-ti twitter
http://www.youtube.com/watch?v=gCW_IbRu2K0

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si cu ce te deranjeaza daca e sau nu ateu?

| dracu14 a răspuns:

Antichrist laughing
e ateu, normal.

| xDepression explică (pentru dracu14):

-.- Sigur de aceea am auzit atatea despre el ca fiind satanist

| xDepression explică:

Taci fa cwrva handicapata daca iti *** o flegma intre ochi te spal pe fata cocalara dracu cr esti sa ma fwt pe neamu tau de boschetari :* vezi ca ramai si fara cont pe TPU saw iti detectez PC-ul atunci sa vezi ca iti bag un virus de nu te vezi ^.^

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru xDepression):

Aha,aha

| xDepression explică (pentru AsdfghjkI32):

Nu mai comenta :\

| xDepression explică:

Fa cwrva dracu ma *** pe fam taw de rethardati ai grija ca iti bag un virus de visezi si noaptea nu ma mai enerva -.-' cati ani ai 9?

| xDepression explică (pentru xDepression):

Cred ca incep de acum sa vezi ca nu glumesc happy ca te bagi ca musca in curu calului

| xDepression explică:

Ma kak in fata ta copil facut cu teava straight face am zis ai 9 ani =]]]

| xDepression explică:

1.) nu sunt ratati 2. ) u nu o sa ajungi niciodata la inaltimea lor =]]]]]]]]] ca esti si nu imi bat eu capu cu un copil de 9 ani -.- '
deci ERROR

| Psychopath a răspuns:

Am auzit si eu cum ca ar fi ateu, acum nu stiu ce sa zic... parerea mea e ca nu prea conteaza, atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni ca ar fi ateu, sau ca ar avea alta religie.
Eu oricum din cate stiu, e catolic.