| dulceamara a întrebat:

Buna TPUhappyam auzit zilele astea o melodie difuzata pe vibe fm.este un house super.prietena mea mi-a spus ca e ceva de genu pumpet. pupet. pump in nu stiu e un baiat care canta dar mai mult e ritm scrieti-mi si mie niste melodii house in genu asteia!

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Sa fie oare asta? http://www.youtube.com/watch?v=vhJN70L5k_M&feature=related? ca o canta un baiat;) si e house :D la Sensation White;)

7 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Danzel - pump it up

| Alecsandraa97 a răspuns:

Simplu-puppethappy Funda?

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Poi:Simplu-Puppet, Yolanda bee cool feat. d. c. u. p.-don`t speak americano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black Eyed Peas - Pimp it

| dulceamara explică:

Nu, nu e simpu si nici aleacrying(((

| dulceamara explică:

Housee!