| delicioasatha a întrebat:

:*Am facut si eu un filmulet pentru o prietena de ziua ei, in Picasa. Vreau sa il las ca si comentariu la profil, si nu stiu cum?thinking Va rof frumos spuneti'mi!big grin! Multumesc:*

2 răspunsuri:
| βÚβÚ a răspuns:

Salut :*

Il poti pune pe youtube ( sau pe orice alt site unde poti uploada filmuletele). Daca nu merge pe youtube, il poti converti cu un program ca sa il poti pune acolo (poate nu indeplineste anumite functii). Dupa ce ai facut toate astea, copiezi codul clipului (il gasesti la proprietati daca l`ai pus pe youtube). Dar nu orice cod, il copiez pe cel unde scrie "< embed >" si il pui la profil! Sper sa mearga big hug

Buh-Bye!

| rus a răspuns:

Scrie filmulet pentru prietena mea