| xStarRx a întrebat:

Am nevoie de ajutor.As vrea sa invat cum as putea sa cant mai bine de preferat hip hop ca nane si guess
dau funda!

Răspuns Câştigător
| DanY3L2002 a răspuns:

Canta mult, si concentreaza-te sa poti lua notele.Eu asa am facut, si am fost si la cor la scoala.Bft

3 răspunsuri:
| xStarRx explică:

Mersi

| xStarRx explică:

Mersi si chiar nu e nev de un concurs ma duc fac un cd si ma duc si bat al usa unui studio si na... daca le place m am scos

| eLLieT a răspuns:

Urmeaza acesti pasi:
1.Compune niste versuri.
2. Uite un fel de muzica de fundal:http://www.youtube.com/watch?v=Dipl10EYJVE
3.Dupa ce asculti melodia vezi daca versurile merg cum s-ar spune.
4. Spunele pritenilor tai cum li se pare versurile care le-ai compus i cum merge pe melodie.
5.Du-te la un concurs de talente sau daca nu trimite-i prin mesaj pe facebook lui Nane sa zicem si vezi daca raspunde! Daca nu du-te la un show!
Succes pentru a deveni urmatorul nostru rapper! :)