| mimii2 a întrebat:

Buna TPUhappy Am nevoie de multee melodii de ale lui Tinie Tempah si cele care vi se par voua mai dragute(frisky, miami 2 ibiza, pass out, wonderman astea le stiu.).multumesc multhappy

Răspuns Câştigător
| YONYELLA2012 a răspuns:

Tinie tempah- invincible, so addicted, tears, written in the stars, wonderman, till i'm gone. Dupa parerea mea astea sunt cele mai bune melodii ale sale. Buine ca mai are multe altele la fel de bune dar mie mi plac astea cel mai mult... happy :_*

1 răspuns:
| Beatrice_4558 a răspuns:

Tinie Tempah - Written In The Stars ft. Eric Turner, Tinie Tempah - Till I'm Gone ft. Wiz Khalifa, Tinie Tempah - Invincible ft. Kelly Rowland, Chase & Status - Hitz ft. Tinie Tempah, JLS - Eyes Wide Shut ft. Tinie Tempah, Tinie Tempah 'Tears',