| XchokockX a întrebat:

TPU am o intrebare. ce parere aveti despre Alexandra Stan cine raspunde exact cum vreau eu primeste funda whistling

Răspuns Câştigător
| lexy22 a răspuns:

Buna hopehappy
nu sunt mare fan Alexandra Stan dar imi place destul de mult mr. saxobeat, si lollipop, dar nu ma mai uit asa mult la el. imi place mai mult de miley cyrushappy
pa, pupicikiss

13 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Seamana cu celelalte cantarete "la moda" de la noi.arata foarte bine nu comentez legat de aspect. voce nu prea e cam facuta in studio. dar melodia " Mr. Saxobeat" a facut, face si inca va mai face furori ceva timp in cluburi.despre "Lollipop" prefer sa nu zic nimic.pentru ca nu imi place nici clipu` da nici melodia. Pot spune ca stilul ei de muzica e comercial.si poate e atat de populara pentru aspect.happy

Parerea meahappy

Xoxohappy

| waXonwaXoff a răspuns:

Canta frumos (Mr Saxobeat) dar parca e pitipoanaca dupa cum a zis si Onutzyk.Si dc trebuie sa gandim ca tine?

| yumeee a răspuns:

Nici nu ştiu cine e. deci mi se rupe laughing

| Onutzyk a răspuns:

Imi place mel Mr Saxobeat [Lollipop nu prea, e de pitzipoance] dar in rest arata ca si cand ar fi de pe centura.
Mi se pare unicul tip de cantareata romana: cantareata pitipoanca

| shad00w a răspuns:

Sincer, mie imi place de ea!
Cand am auzit prima piesa am zis "Da.incepe si asta cu muzica si dupa aia ii ramane numa piesa asta" dar imi place acum si mai ales piesa Saxobeat si face niste cover-uri foarte dragute >:D<

http://www.youtube.com/watch?v=v_yq1ZdrNIQ
http://www.youtube.com/watch?v=T_k3h7QSgL8&feature=mfu_in_order&list=UL

| Kiduu12 a răspuns:

Pai canta bine imi place de ea

| RaresLow a răspuns:

Lollipop e de curve... big grin dar saxobeat rupe topurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar trebui sa fim "premiati" doar pentru ca gandim ca tine?straight face

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Alexandra stan a spart toate cluburile, mai ales cu saxo beat!
crede-ma, e cea mai talentata!

trebuie sa nai urechi ca sa nu-ti placa!
o adooor! the best 4 ever!

| SrgZero a răspuns:

Nu-mi place laughing

| saralovejustinbiber4ever a răspuns:

E frumoasa si are o voce frumoasa

| madapisicuta22 a răspuns:

Alexandra stan este frumoasa si canta si bine are calitati frumoase si melodia cu lolipop este delicioasa laughing iar mr saxobeat oo adorrrr

| danyela_2801 a răspuns:

Arata destul de bine si imi place cum canta happy