| Simonaaaaa a întrebat:

am o intrebare... Cum se numeste melodia aia in care canta Hannah Montana cu Amber(Shanika Knowles) in episodul cu concursul ala cantand cu vedetele unde hannah incearca sa ii faca farsa aceea cu vulcanul dar se razgandeste etc...

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Melodia se numeste The idol side of me. Sper ca te-am ajutathappy.Pa!happy

| Simonaaaaa explică (pentru lifeisperfekt):

Imi poti spune si cine o canta de fapt?

5 răspunsuri:
| lifeisperfekt a răspuns:

Hannah Montana, canta aceasta melodiebig grin

| lifeisperfekt a răspuns:

Apropo,multumesc foarte mult pentru funditahappyte ajut oricand cu mare placere...happy

| Simonaaaaa explică (pentru lifeisperfekt):

Mersi:*

| lifeisperfekt a răspuns (pentru Simonaaaaa):

Nu ai pentru ce, te ojut oricand cu cea mai mare placere!happy