| DayByDay a întrebat:

am o intrebare pentru cei din Iasi. In fata la Iulius Mall, de obicei canta o formatie din Spania cred, o muzica foarte frumoasa si relaxanta, dar nu din voce ci doar instrumente, are cineva idee cum se numeste formatia? Mentionez ca muzica lor e ceva de genul :

http://www.youtube.com/watch?v=DtnwethO15g&feature=playe r_embedded

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trei fraţi pătaţi în română. în spaniolă nu ştiu. cred că 3sud est. laughing) sau animal x.