| superdemi a întrebat:

am o mare problema, duminica(14.12)am un spectacol unde trebuie sa cant live la microfon si mai e o saptamana pana atunci si m-a cam luat raceala,si mi-e greu sa vorbesc si ma doare gatul, credeti ca mi se va repara vocea pana la spectacol?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca sa nu mai consumi lichide reci/bea ceaiurri caldute cu miere/foloseste coldrex /strepsils intensiv/faci o pauza vocala pana vineri si poate o sa fie bine.
Mult succes si sanatate multahappy

1 răspuns: