| MihaelaMihaa a întrebat:

Am o mare rugaminte la voi! Imi puteti spune cum sa fac un colaj si cum sa pun pauza intre piese(sa nu se auda nimic)? URGENT! Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| Cosmynelo10 a răspuns:

Mai daca ai win Xp sau Vista sau chiar 7 la vista si ex ai programul "Windows Movie Maker" la win7(trebuie down daca nul ai) si poti pune intervelul de timp intre ele si daca vr ceva sa scrii in timp ce nu se aude nimic!
Bafta sper ca tian fostde folos!
Funda?
Apropo Asculta melodia http://www.youtube.com/watch?v=6fE4GUQQ-5c&feature=relmfu daca o stii esti tare dar fii sincer!