| Deeadewa a întrebat:

TPU! Am o problema. Eu sunt la scoala 157 Ion Dumitriu, din Militari, Bucuresti. Sa va spun ce s-a intamplat. Pe 1 Martie, a fost ziua scolii. Si d-na directoare adjunct a vrut sa facem cate ceva, noi (clasa 5A) fiind cei mai buni la invatatura, la cum aratam si altele(sa nu credeti ca suntem tocilari, pentru ca nu suntem). Noi am facut un dans(dansul Howedown Throwdown, al lui Miley Cyrus), dar cele de la 5B au avut un dans si mai misto, pe melodia Happiness. Si am uitat sa precizez un lucru: timpul pentru care a trebuit sa facem dansul a fost foarte scurt, si nu am avut timp ca sa ne perfectionam.
Ce va rog eu:
1. Daca ati putea sa imi faceti un dans.
2. Daca acel dans se poate sa fie pe melodia DANCA BONITA sau DANCER FOR MONEY(daca se poate daca nu, acceptam si pe alta melodie).
3. Daca puteti sa imi faceti un dans filmati dansul(cu pasii pe care ne invatati), apoi voi spuneti "da, pot" si eu va dau mesaj privat cu adresa mea de yahoo si imi trimiteti voi dansul pe mail.
Va multumesc mult de tot:*:*:*! Dau fundita+VOT!happyhappy

Răspuns Câştigător
| alexotsa a răspuns:

Nu am cum sa te ajut dar poti sa incerci dupa videoclipu asta http://www.youtube.com/watch?v=8WLRrqpa6ys sper sa iti fie de folos :D

4 răspunsuri:
| Deeadewa explică:

Nu mai e valabil anuntul.

| andreea12 a răspuns:

Jalllnicc a fo0st dansuu. Va pupa dutsa

| bibiluk a răspuns:

Am fost acolo a fost super tare mie mi-a placut

| Ingrid_Stefan_1999 a răspuns:

Acum eu sunt 5 A la ION DUMITRIU