| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutor... am gasit melodia asta "Brad Paisley; Alison Krauss - Whiskey Lullaby" acum ceva timp dar nu reusesc sa dau de film. Este film facut pe melodie sau asa este videoclipul. Dau funda:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Ciprian16 a răspuns:

Acum mai cam nimerit! Eu caut de 2 ani si tot ceti pot spune e ca nu este un film ci este doar un videoclip facut bine pentru a transmite o poveste...ff bun videoclipu ...am mai intrebat si pe un prieten [este putin obsedat de filme] si mi-a zis ca nu!