| Peter28 a întrebat:

Am vazut ca in videoclipul Three Days Grace-Pain, solistul trupei Three Days Grace, are un X rosu pe ceafa. Oare ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| tpb a răspuns:

One-x,eu cred ca inseamna si semnifica ceva ce nu mai exista de exemplu pentru solist, Adam Gontier, si vrea sa evidentieze acest lucru...X se refera la un fost lucru, cel mai probabil o persoana care nu mai exista in viata cuiva... [ mesajul albumului si a melodiei "Pain" ]

2 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

"Pain" e a doua melodie din albumul "One-X", de aia are solistul Adam Gontier acel "X" pe ceafa.

| Peter28 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Stiu asta. Dar ce inseamna acel "X"?