| SoNiCxXx a întrebat:

cum scot backgroundul de la o melodie adica fara versi vreau ( doar ritmul acela ) daca exista vreun program. dati-mi site va rog. Dau funda! Multumesc anticipat

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La negativ te referi! Nu exista program care scoate vocea dintr-o melodie si apoi sa-ti ramana negativul. Negativele sunt create in studiouri profesionale si sunt copii aproape perfecte dupa original, deci se creeaza de la zero un negativ.
Bafta!