| Cthulhu16 a întrebat:

Am vrut sa vad daca sunt fani Led zeppelin pe site. Am inceput sa ascult de cateva zile trupa la recomandarea unui profesor. Pana acum am ascultat Stairway to heaven, Whole lotta love si Immigrant song. As vrea sa imi mai recomandati cateva melodii.

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Mie astea imi plac cel mai mult,deci: Kashmir, In my time of dying, When the levee breaks, That's the way, Tangerine. Desi n-ar strica sa iei toata discografia la purificat, dupa cum spune si altcineva mai sus.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta "Led Zeppelin discography" si asculta toate albumele.

| Monkeyslayer a răspuns:

Asculte albume intregi. Recomand Led Zeppelin I si IV