| RalucaGeorgiana5 a întrebat:

As dori sa stiu ce manele ascultati si voi love struck Funda!

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Mergeti in *** ok?/:) SIte-ul asta e pentru oricine are nevoie de ajutor.
nu doar pentru preferintele UNORA dintre voi` ok?;)
Uite aici cam ce ascult eu :
http://www.youtube.com/watch?v=SIujMgKXDJk
http://www.youtube.com/watch?v=Okje2pXPiyM
http://www.youtube.com/watch?v=VHxK2KSvMwo
http://www.youtube.com/watch?v=bJ38ZUxiguo
http://www.youtube.com/watch?v=7EJw3JFOqAs
http://www.youtube.com/watch?v=FHm741uo9gU
http://www.youtube.com/watch?v=n7mecZAbZFM
Hai sariti toti cu "stupid" Sau "nefolositor" Chiar nu imi pasa :-j
Macar sunt impacata ca am ajutat pe cineva. Si spre deosebire de altii am curajul necesar sa recunosc ca ascult manele chiar zilnic. dar asta nu imi influenteaza comportamentul. Asa ca. Dumnezeu cu voi!;)

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Spanzura-te de grinda, cioara leproasa.MORI!

| zelda a răspuns:

Cu ce te ajuta daca sti ce manele asculta lumea? Du-te draga si cauta pe "goagal", lasa-ne pe noi cu manelele taleoh go on

| Yukidaruma a răspuns:

Ce manele ascult?, simplu: NU ASCULT, oricum te sfatuiesc sa nu mai pui intrebari din astea pentru ca lumea o sa te creda o adevarata cocolara sa zic asawinking...majoritatea de aici stiu cei aia muzica buna cum ar fi cei care au comentat pana acumwinking

| ReLloG a răspuns (pentru Yukidaruma):

Si ce vrei sa zici prin muzica buna? daca nu va plac manelele nu mai intrati in topicuri de genu!

| Mirela14 a răspuns:

Mie nu imi plac deloc. Cand canta aia parca stau pe wc incercand sa faca treaba mare. Si subiectele cantecelor sunt stupide. Si opera e mai interesantalaughing

| stef112 a răspuns:

Huaaaa lemne si pietre dupa manelisti si cei care asculta!

| DeadManSoryn a răspuns:

Ba tampitilor la cap! Fata a pus o intrebare.Nu v-a cerut sfatul daca sunt bune manelele! Si in primul rand ce-i rau la ele? E ca muzica in engleza cum ar veni.Adica americanii care vorbesc engleza(asta e normal)muzica in engleza e muzica lor natala.Muzica noastra sunt manelele! Ce fitosi cu basini deala fara suflare! Copii facuti pentru alocatie! Multa dreptate le dau lor:Biuka, Ioana, Dana si George-Cosmin! Aveti dreptate! Ce-i rau la manele?!

| George-Cosmin_Lazurca_1997 a răspuns:

Ascult cei mai buni fosti manelisti din Romania:L.A. sau fosta trupa unde a fost component si Liviu Varciu.Manele ca alea n-o sa mai fie niciodata.:X

| Ioana9703 a răspuns:

Sincer, eu ascult manele si nu imi este rusine cu asta. voi ce o sa faceti daca o sa aveti un prieten care asculta si acest gen de muzica, n-o sa mai stati cu el? si daca asculti manele asta nu inseamna ca esti neaparat cocalar sau chestii... Si sincer daca ati asculta o melodie, sa stiti ca sunt anumiti manelisti care au o vocea chiar foarte buna fata de altii care tot ies pe piata muzicala fara sa aiba nici un pic de voce sau care isi editeaza vocea pentru a suna mai bine! happy

| Dάηηά a răspuns:

Baa` fratee`1! fiecare k ale lui!` daca vrea fata sa asculte manele, care e problema voastra?`1! aa? voi astia k inna si alte chestii!` si tu aia care zici ca stai p wc, saraca, ti s-a consumat hartia igienica si d`aia te enervezi atat in cat raspunzi la lume urat!?~``! si tu aia, draga mea, nu creed k exista ''goagal''!` in viata mea n-am auzit de acest site, sincer o sa intru mai des pe el ca sa ma obisnuiesc`! 1 bhaa` fete si baieti`! pan` la urma asculta cvr omu`! daca vrea il/o asc si p naomi!`winking asa ca terminati k figurile astea expirate!` sa va invete mamele voastre k nu-i frumos sa te impotrivesti in tot11!`` uitee, mie imi plac si manelele si mzk usoara, ceva impotriva?! 1~` hai va pup d la distanta!`

| Dάηηά a răspuns:

Prea multa dreptate`! ai Ioana9703! imi place despre tine`!:X