| MadalinR11 a întrebat:

Buna TPU as dori si eu sa stiu numele unor melodii dedicate nasilor cat mai multehappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cauta pe trilulilu:Angy nunta live-melodie dedicata nasilor,apoi Athos-nasule n-asculta ce zice finul,pe urma Nicu Paleru-nasule mai nasule,apoi Nicu Paleru si Felicia Grigore-Hai mai nasule,Nicu Paleru si Cristi Rizescu-Nu e om ca nasul,Nicu Paleru-Ia-o mai usor cu vinul nasule,Florin Mitroi-Nasule nasule,Hary-nasule mai nasule,Nicu Paleru-nasule nu te las,Adriana Ochisanu-Hai hai nasule, Emilia Ghinescu Turcu-Hai nasule nu mai sta, Carmen Serban-Joaca nasule, cauta nasule mai da pe gat, nasule esti de belea, nasule iti sarut mana etc.
Sper ca te-am ajutat cat de cat.
Te pup!