| anonim_4396 a întrebat:

As dori un mic playlist, doar cu manele, pentru ca restul playlist-ului ii facut cu muzica usoara (si veche ii fff bine, pentru ca is mult mai frumoase big grin ) ofer fundita, pentru cel mai bun raspuns :* va multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P.S. pentru o petrecere de majorat big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce se asculta cel mai mult la o petrecere big grin legat de manele vechi big grin

| MonicaElena16 a răspuns:

Iti recomand terapie cu Cannibal Corpse, incepand cu "Hammer smashed face". Uite si link http://www.youtube.com/watch?v=gNhN6lT-y5U