| anonnimaeu a întrebat:

Buna TPU as putea sa v-a pun o intrebare?

Azi mi-am terminat un site(unul oarecare)si nu stiu daca chiar merita sa mai muncesc pentru el, as vrea sa imi spuneti aca am un inceput bun! Si aca v-a rog inscrieti-va l-a concursul de la ownload muzica chiar e real! FUNDITA!:D

http://selena-gomez-fan.cabanova.com/

se potriveste muzica?

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Ce frumos!
Bravo!
Foarte bine ai contribuit la realizarea lui.Ma rog...are mici greseli, avand in vedere ca ea a jucat de fapt in 22 de seriale si filme si ca veni vorba:ea are si multi fani adulti! Ce mai...e un ingeras dulce, scump si frumos Sellove struck.
Da.Merge orice melodia de-a Selenei.Nu conteaza, deoarece toate sunt frumoase.
Succes in continuare!

1 răspuns:
| Allways a răspuns:

Nu imi place de selena gomez! sorry :d