| WhoCares a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi cumpar o chitara acustica dar nu stiu care ar fi mai buna, deci am nevoie de niste sfaturi...Si inca o intrebare unde sunt magazine de instumente in constanta plss. Dau fundaXD.

Răspuns Câştigător
| matei2888 a răspuns:

Poti sa comanzi de pe www.mcmusic.ro are cele mai bune chitari acustice, eu mi-am luat electrica de acolo, vezi cauta la acustice ibanez la 500lei(ibanez e cea mai buna firma pentru. chitari acustice) si nu-s. parca vine din timisoara, da oricum taxa de transport nu se mai pune daca comanda este peste 50lei(daca o iei prin posta romana)