| andreea13_5992 a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa imi spuneti niste versuri de la melodiile voastre preferate.
De exemplu, mie imi place Vama Veche.si melodiile vechi, sentimentale.
Fundita.

3 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

B.U.G - Cu Talpile Arse :" Am invatat ca atunci cand viata pare roz o sa ajungi inevitabil cu genunchii in moloz " este chiar adevarat!

| Axellexa a răspuns:

Poate n-ai stiut sa pui
C-un cuvant la locul lui
Tot ce iti doreai sa-i spui

Poate nu i-ai aratat
C-o iubesti cu adevarat
Poate ai uitat

O fata ca ea merita toata pretuirea ta
O fata ca ea nu gasesti altundeva
Pe-o fata ca ea trebuia s-o iubesti ca pe o stea
O fata ca ea,s-o iubesti cat te iubea

Poate n-ai stiut sa fii
Langa ea sa o sustii
Ceas de ceas, zi de zi

Poate n-ai stiut sa vezi
Ce comoara imbratisezi
Lipsit de crez

O fata ca ea merita toata pretuirea ta
O fata ca ea nu gasesti altundeva
Pe-o fata ca ea trebuia s-o iubesti ca pe o stea
O fata ca ea, s-o iubesti cat te ïubea
Directia 5- O fata ca ea, si mie imi place foarte mult vama veche...mai ales epilogue, imi mai place si holograf, dan chilian, ar trebuie sa asculti sunt melodii superbe

| andreea13_5992 explică:

Mda, ok ascultam mai demult si holograf, directia 5, parlament, krypton. altceva?big grin