| Yulik08_4658 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca ati ascultat vreodata ca-pop. Daca da, spuneti-mi cum vi s`a parut si care sunt trupele/cantaretii vostrii preferati.

1 răspuns:
| LNK a răspuns:

Salut!
Pop-ul e o parte importanta a muzicii, deci e oarecum logic ca fiecare dintre noi a ascultat cel putin o data in viata pop. Mie imi place pop-ul, pop-rock-ul si r`n`b-ul. Mai ascult ocazional si rock, dar nu ma pot numi fana.
Imi plac majoritatea cantaretilor pop : Britney, Shakira, Beyonce, Christina Aguilera, Cheril Cole, Rihanna si Demi Lovato.