| Moonset a întrebat:

TPU! Aseara, am auzit o piesa intr-o cafenea si nu stiu cum se numeste. Era un remix, oricum avea ritm si la un moment dat, o tipa spunea ceva gen "baby, i like you so." asta am auzit eu. Si tin minte ca in piesa canta si un baiat dar nu sunt sigura. Daca m-ati putea ajuta, va rog lasati un comentariu! DAU FUNDA :3

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Buna, nu stiu la ce melodie te referi, dar poate e asta, nu stiu sigur, dar incearca sa vezi daca e asta https://www.youtube.com/watch?v=nt8g9WIGhdE

| Moonset explică (pentru Mayhem666):

Nu e asta dar totusi multumesc. happy Este DRAKE- ONE DANCE.
Si era ''baby i love your style'' laughing