| mihaela0205 a întrebat:

Astazi am facut si eu un emoticoncert pe melodia Smiley- Dream Girl si nu stiu daca mi-a iesit asa de bine, vreau pareri. Ce spuneti? sa mai fac si altele?
http://www.youtube.com/watch?v=HF-lQX23_RE

Răspuns Câştigător
| Flöricicä a răspuns:

Super tare! Bravo! Eu nu as fi in stare de asa cevalaughingBravo tie si ai ales si melodia potrivitawinkingwinkingwinkingInca odata bravo si tine.o tot asa eu nu as putea.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie imi place!
ti-am dat si Like happy

| adrian2255 a răspuns:

Bravo,tine-o tot asa

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Este superb emoticoncertul tau ti-a iesit foarte bine tine-o tot asawinkingwinkingwinkingwinking! FOARTE TARE!kiss

| MihaelaMihaa a răspuns:

Pentru primul tau Emoticoncert a fost rusit! Lucreaza in continuare si vei ajunge experta! Te-ai descurcat foarte bine, melodia este tare buna aleasa. Tine-o tot asa! esti o fata descurcareata! Bravo tie! Sper ca te-am putut ajuta!