| Adry123456789 a întrebat:

Buna TPU? Care e cataretul/cantareata ta preferat/a? Sau trupa? Si ce melodie e preferata ta? happy

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
1. N-am un cantaret preferat, ascult trance si producatorii folosesc diferiti vocalisti/vocaliste.
2. Above & Beyond.
3. De ieri sunt tot cu asta: http://www.youtube.com/watch?v=ww5ZL3QQinI&feature=youtu.be&t=1m33s (Richard Bedford canta in multe melodii ale celor de la Above & Beyond asa ca am impresia ca e melodia lor :)), desi si Armin e misto)

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence si Trooper

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Am mai multi cantareti, uite doi dintre ei:Justin Bieber si Rev Theory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Care e cataretul/cantareata ta preferat/a? " - Bryan Adams/Adele.
" Sau trupa? " - Epica.
" Si ce melodie e preferata ta? " - http://www.youtube.com/watch?v=uuZE_IRwLNI

| Adry123456789 explică (pentru anonim_4396):

Justin Timberlake - Mirrors e una din melodiile mele preferate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry123456789):

E melodia preferată a multora în momentul de faţă, că e nouă. laughing Rămâne de văzut câţi o vor mai asculta şi peste 2 ani cu acelaşi interes.

| Adry123456789 explică (pentru anonim_4396):

Mdea... Stiu... Dar unele melodii le mai asculta lumea si peste 10 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect-R, care a scos o melodie noua: Da-te-n Dragostea Mea.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Sunt multi cantareti care imi plac, nu pot alege unul singur.Melodia preferata:

http://www.youtube.com/watch?v=d0DfyAIkGw0