| Oiţăă a întrebat:

happy
Care poate sa imi dea o lista cu artistii cunoscuti din Marea Britanie? Ca de ex. Jessie J, Adele, One Direction, etc.
Dau funda. :*
Multumesc.!

Răspuns Câştigător
| Holmes_Miky_1993 a răspuns:

Katy Perry,Adele,mica,Rolling Stones,Beatles,Lady Gaga,Calvin Harris,Olly Murs, One Direction, Jessie J, Taio Cruz, Kylie Minogue Tinie Tempah, Mick Jagger. funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa cea spus Holmes_Miky_1993 as mai adauga Cher Lloyd, e foarte draguta, o ador, Ed Sheeran si Little Mix happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Da, aşa, în loc să spuneţi The Beatles, The Who, Led Zeppelin, Queen, Oasis, Rolling Stones, Pink Floyd, Elton John, The Clash, Deep Purple, Iron Maiden, Black Sabbath, Sex Pistols şi mulţi alţii, spuneţi Adele, Katy Perry, One Direction şi alte jeguri ale muzicii comericiale. Frumos vă şade, căcaţilor.

| Indestructible a răspuns:

Queen, The Beatles, Oasis, George Michael, The Who, Muse, Blur.