| bebyInocent a întrebat:

caut de ceva o melodie nu mai stiu cum se cheamacryinge melodie gen cum canta trupa aia de la evescene
in videoclip era vorba de 2 gemene una buna si una rea si aia buna o fost ingropata de vie si o arata la priveghiul ei in sicriu de sticla si lume venea sa o vada si ea tipa acolo da nimeni nu o baga in seama dupa a duso la cimitir a ingropat-o si atunci a vn si aia rea s se uita la ea
dupa ce toata lumea a plecat ce vredeau niste mainii care ies din groapa si aia buna a esit din groapa si a impins-o pe aia rea cam asa era si dupa arata un hol lung in care fugea aia care canta cred
nu mai stiu bine bine dar imi placea melodia o stiti?

primul rasp care e corect primeste fundita si vot si restul voturi :X:Xlove struck

3 răspunsuri:
| Katsworld a răspuns:

We are the fallen - Bury me alive!

| mary969275 a răspuns:

We are the fallen-bury me alive, nu stiu daca e cea pe care o cauti dar videoclipul e asemanator cu cel descris de tine. sper ca ti-am fost de ajutor :) http://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk

| bebyInocent explică:

Va multumesccc mult asta e ceia ce cautatm de luni intregi nimic nu stiti cat va mult:X:X:X:X:*:*:*