| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face cu talentul de scriitor, adica, eu compun versuri pentru melodii (textier), profa de muzica mi-a zis ca ii plac si sunt bune, sa continui, eu chiar nu stiu ce sa fac, sa le arunc sa nu ma mai incurc de ele prin casa? oricum e in zadar, pierd timpul aiura compunand, nu cred ca am sanse sa ajung un mariu moga laughing. Intrebarea mea este ce as putea face cu talentul de scriitor?

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna! Stii sa canti? Canta ce compui. Daca nu gaseste pe cineva care sa iti simta versurile si sa le cante. Acum este greu la inceput, dar usor cu youtube mai pe facebook, alea alea, pana la urma ajungi undeva. 1 like azi, un share maine, cine stie nu? Bafta in continuare, Doamne ajuta si un an nou ma bun. happy

| anonim_4396 explică (pentru LittleShyDevil):

Sa stii ca ai o idee buna, da, si eu cant si mai am cunostinte care canta bine, mersi pentru sfat si iti doresc un an fericit

3 răspunsuri:
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Sa scrii piese sa ajungi un Moga junior

| anonim_4396 explică (pentru Elena_Maria_Dragan_1992):

Da dar cum sa ajung un moga junior, pentru ca nu am pe nimeni care sa ma ajute sa ajung acolo, sa ma sustina, oricum mersi pentru raspuns