| Elly55 a întrebat:

Ce cantareti/cantarete preferate aveti?

Răspuns Câştigător
| Mistik a răspuns:

Smiley, Andra, Alexandra Stan, lady Gaga mai multi big grin:*

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Romani: Paula Seling, Ada Milea, Luminita Angel, Madalina Manole, Nico, Monica Angel, Nicola, Loredana Groza, Marcel Pavel, Andra, Florin Chilian, Dan Balan, Stefan Banica, Elena Gheorghe, Iris, Cargo, Holograf, Phoenix, Voltaj si altii.
Straini: Lara Fabian, Laura Pausini, Madonna, George Michael, Eminem, Rihanna, Shakira, Bon Jovi, Evanescence, Blue Foundation, maNga, Scorpions, Nirvana, The Pierces, Linkin Park, Metallica, etc.

| mysterious a răspuns:

Avril Lavigne, Christina Aguilera si Cher.

| Georgie a răspuns:

Smiley, Selena Gomez, Avril Lavinge.
Dar fetele astea nu sunt idolele mele, pentru ca idolul mea este Chelsea Staubhappy

| nobody_4657 a răspuns:

Vama veche, linkin parca, 3doors down, nightwish, nickelback...

| kriss_1841 a răspuns:

Mmmthinking nu pot psune ca am o cantareata sua un cantaret preferat insa ador tot ce este legat de. fnb, dubstep, tchno, electro si hip hopbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| DanielaMe a răspuns:

Tokio Hotel si Avril Lavinge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celin Dion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enya, sheila chandra, gaudi, ishq, nusrat fateh ali khan, brian eno, yvez coignet, ulrich schnauss, steven wilson, etc
trupe ar fi multe in special psychedelic sau rock

| Cosmina74 a răspuns:

Smiley The Weeknd Pitbull Lady Gaga Taylor Swift Katy Perry Ariana Grande Bruno Mars Melanie Martinez și Alex Velea