| ionutz2000 a întrebat:

Buna TPU.Ce melodii continea primul album a lui Alex Velea "Yamasha " si al doilea "Secret " . Si daca puteti sa i-mi dati un link cu toate albumele formatiei Simplu pentru ca acum nu mai poti asculta muzica buna ( in romana ) si sa imi spuneti si desigur toate piesele .Stiu ca e putin cam prea mult pentru ca au foarte multe melodii dar va rog sas incercati sa le puneti pe toate puppy dog eyes . Funda !

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/alex/muzica-alex/
Albumul Yamasha contine 10 piese.

1. Yamasha
2. Dragoste la prima vedere
3. 2 Nights
4. Ce n'as da
5. Doamna mea
6. Cand sunt cu tine
7. Jurnalul unei fete
8. Perfect
9. Orice minut
10. Iti multumesc

Pentru cateva piese a colaborat cu: Connect-R (Dragoste la prima vedere), Mandinga (Cand sunt cu tine), Byga (CIA) (Orice minut).
Alex Velea-Secret album
-don't say it's over
-prototype
-mi'e dor de tine
-secret
-turnin'
-friday night
-supa girl
http://www.simpluonline.com/discografie
Funda?

| ionutz2000 explică (pentru push2gl):

Mersi mult pentru toate mel simplu. Sincer eram sigur ca nu o sa imi raspunda nimeni. Iti dau funda la ambele intrebari happy.

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Mersi si eu