| BluLăvzIu a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?v=SR6iYWJxHqs Eu pur si simplu nu ma pot opri din a o asculta.Va place? Ofer fundita:X celui mai explictit raspuns.La ce va ganditi cand o ascultati?

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Melodia este minunata,cand o ascult pur si simplu simt ca traiesc, simt ca trebuie sa fiu o persoana mai buna, sa ajut mai mult persoanele care au nevoie de ajutor.Atunci cand ascult aceasta melodie imi vine sa plang(nu ca ma intristeaza,ci pentru ca este foarte patrunzatoare si foarte frumoasa)happy. Este minunata happy,chiar imi place multhappy. Sper ca nu te-am plictisit cu discursul meu, dar eu chiar asta simt, imi place mult happy.Pa!happy

12 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Mă gândesc la o melodie ce nu transmite nimic, făcuta doar pentru bani şi umezirea virginelor.

| BluLăvzIu explică (pentru Woodenpints91):

Melodia este frumoasa! Punct. Poate ca este facuta doar pentru bani, dar transmite multe

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BluLăvzIu):

Ascultă asta, şi mai vorbim. Până atunci, pentru mine melodia ta rămâne tot un nimic.

http://www.youtube.com/watch?v=lSkx34M3XtY

| BluLăvzIu explică (pentru Woodenpints91):

Si mie imi place queen, dar daca atunci cand ai ascultat melodia care am pus-o eu cu bruno mars, mai bine nu comentai.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BluLăvzIu):

De ce sa nu comentez? Ai cerut o părere. Ţi-am dat una. Ce e greşit în asta?

| BluLăvzIu explică (pentru Woodenpints91):

Daca nu iti place,si sincer acum ai jignit melodia si asrtistul in sine si vrei sa incepi o cearta, mai bine nu comentezi, nu vreau sa ma cert cu nimeni.Eu am pus o melodie care imi place ff mult si tu ai jignit-o, spunand ca e facuta doar si doar pentru bani.Artistii castiga bani multi,dar nu exista numai bani pe lumea asta. Daca nu sti cine este Bruno Mars si ce vrea sa faca si daca nu sti absolut nimic despre el, parerea mea este sa nu comentezi.Ok? Te rog nu imi mai trimite alte mesaje, pentru ca m-am saturat.O seara buna!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BluLăvzIu):

Cred că tu jigneşti mai mult limba română decât ţi-am jignit eu melodia.
Şi ce este greşit în a-mi exprima proasta părere despre ceva ce nu-mi place?

| BluLăvzIu explică (pentru Woodenpints91):

Draga,woodenpints91,te rog am facut o simpla greseala.Cel destept cedeaza, deci... Poti sa mai scrii o mie de comentari, nu mai raspund la ele.La revedere si noapte buna!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BluLăvzIu):

De fapt ai îmbrăţişat replica celor care duc lipsă de argumente şi nu sunt capabili să-şi ducă la bun sfârşit punctul de vedere. Rămâi în sfera ta de autosuficienţă, oricum după mesajul ăsta nu te mai bagă nici Mircea Badea în seamă.
3 greşeli în tot atâtea fraze? ca să vezi...

| lifeisperfekt a răspuns:

Multumesc frumos si te ajut oricand cu mare placere!happy

| Dangel a răspuns:

Stiu ca a venit cam tarziu si raspunsul meu pentru aceasta intrebare...
Imi place la nebunie melodia asta.O ascultam ca nebunu'.Cat despre faptul ca este o melodie foarte reusita care merita ascultata, o demonstreaza si vizualizarile.winking

| 3lol3 a răspuns:

Ma gandesc la tristete