| Free2Try a întrebat:

Ce zici in hip-hop conteaza mult vocea sau nu?
Intreb asta deoarece as vrea sa cant hip-hop da nu prea am voce la scris versuri ma pricep dar nu am o voce extraordinarasad
Cel mai bun raspuns o sa primeasca o fundahappy

2 răspunsuri:
| vegeta a răspuns:

Eu am stat de vb cu cineva la telefon din industria muzici Hip Hop pentru ca si eu am aceeasi pasiune ca si tine eu am 19 ani si poate cine stie putem sa colaboram impreuna asa si cum spunema am vb cu cineva la tel in legatura cu muzica hip hop si mi-a zis ca,(scuze cacafonia) Ca sa canti hip hop trebuie sa inveti ca sa respirii... acum depinde ca nu toti care canta muzica au voce frumoasa gen similey ai vazut cum vorbeste acum depinde ca daca vrei sa stii neparat daca ai voce asta tio poate spune numai un profesor de canto deci trebuie ar fi ca ar trebui sa faci cateva cursuri de muzica sau de canto...

| viotedy a răspuns:

Trebuie si voce, dar mai important e mesajul din versuri, vocea se mai modeleaza.