| maryo0911 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu numele unei melodii care era acum vreo cativa ani in anumite spoturi din uefa champions league?
precizez ca nu este vorba de imnul oficial al uefa ci mai degraba seamana cu melodia asta:http://www.youtube.com/watch?v=mClWp2O_2_M
era tot cam asa, cu trompete si chestii de genul asta!
funda obligatoriu!

5 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Cred ca e shakira-waka waka

| maryo0911 explică:

Poate ca nu e chiar ca melodia aia dar seamana mai mult cu un imn al unei echipe. parca avea si un videoclip in care erau o multime de suporteri dar sigur nu era al unei echipe anume
si era numai instrumentala, adica nu canta nimeni, din cate imi amintesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cac in gura ta

| danny7 a răspuns:

nu este asa ceva