| Charammelle a întrebat:

Cine stie profesori de Canto/ muzica usoara particulari din Slatina Olt, Pitesti, Craiova, Bucuresti? [nr de telefon, site, adresa, orice] si detalii pret, program etc plz puppy dog eyes[funda] dar sa fie buni!

1 răspuns:
| elyyustyyy a răspuns:

In orasul Carbubunesti, stiu ca nu e auzit de lume, dar acolo este un profesor foarte bun, de muzica usoara sau populara, ce vrei tu, si te invata, se numeste Buga Costi, acesta este fb-ul lui https://www.facebook.com/buga.costi.7 te poate invata sa canti si la instrumente, aaa si apropo este gratis;)