| annakiss a întrebat:

Cum pot avea voce de cantat. Adica multi mi-au spus ca nu prea am voce de cantat. Credeti ca daca fac chestia aceea cu oul voi canta ceva mai bine?

3 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Buna! daca nu ai darul de a canta, orice ai face pentru a canta frumos nu o sa functioneze.

| Rhoselynn a răspuns:

Ouale crude sunt pentru mentinerea vocii, in niciun caz daca bei oua crude nu vei devenii un mini cantaret. Daca ar fi fost atat de usor cred ca peste 60% din populatie ar fi devenit cantareti.Eu as fi vrut.

| paulnice14COSTI a răspuns:

Chestia aceea cu oul iti poate face vocea mai ascutita nu o sa iti dea voce de pop-ar de ex depinde si ce ai vrea sa canti dar atentie multe oua crude te pot imbolnavi de hepatita daca ai scarba de ele asa crude si ia oua prospete daca suporti